Hakkımızda    

    ŞAMİL GİYİM 1998 yılından bu yana hedeflerini büyüterek sürekli geliştirmekte olup, markasını Türkiye pazarında pay sahibi yapmak adına yola çıkmış güçlü bir bayan giyim firmasıdır. Amaç, ŞAMİL GİYİM’i sektörün de güçlü, öncü ve tercih edilir bir marka haline getirmek, müşteri memnuniyeti merkezli çalışmayı görev bilerek kaliteyi en uygun fırsata tüketiciye sunmaktır.

        Tüketicisinin hafızalarında yer almayı ve daima tercih edilen bir marka değeri olmayı, yeni şehirlerde sürekli artan parakende mağazaları sayesinde kanıtlayan ŞAMİL GİYİM, 2013’ün Haziran’ında internet mağazacılığı alanında bende varım demiştir.

        ŞAMİL GİYİM Ege bölgesinde Aydın, Nazilli, Söke, Manisa, Soma, Turgutlu, Denizli ve İzmir’de Alsancak, Şirinyer, Torbalı, Aliağa, Bergama ve Ödemiş teki 13 mağazasıyla, bulunduğu bölgelerde sektöründe ilk sıralarda yer almayı başarmıştır.

        Alışveriş ve e-ticaret dünyasındaki yenilikleri, yakından takip eden ŞAMİL GİYİM, modayı sadece giyimden ibaret görmediği için, bayanların işi kolaylaştırmayı görev bilip ev tekstili sektöründe de İzmir’in tarihi mekanlarından Hisarönündeki toptan ve parakende çeyiz  mağazalarıyla da siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

ŞAMİL GİYİM

Modanın dünü, bugünü, yarını…